Oferta

Newsy

Dzień Rodzinny na budowie

Dzień Rodzinny dla Małych Budowniczych za nami! Dziękujemy Wszystkim Gościom i naszemu ganeralnemu wykonawcy - firmie Aldesa - za minione sobotnie popołudnie. Okazało się, że mieszkania wybiera się łatwiej w towarzystwie lodów, że dzieci dokładnie wiedzą jak zbudować swój dom, że na Saperskiej latawce latają wysoko, a kwiaty można zbierać też na budowie. Było miło, rodzinnie, tłumnie i chyba aż nadto słonecznie. Mamy nadzieję, że nasze parkingowe promocje przypadły Wam do gustu. Teraz wszystkim Wam życzymy trochę deszczu i zapraszamy do naszego wygodnego, zadaszonego biura sprzedaży przy Paderewskiego 8. Zabawki też się znajdą

Czytaj dalej
09.06.2018

Dzień Rodzinny i Wyjątkowe Promocje

Lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną?
Nie masz jeszcze planów na weekend?
A może szukasz nowego mieszkania?

Każdy z tych powodów jest dobry, by odwiedzić budowę SAPERSKIEJ 30!

Czytaj dalej
12.06.2018

Targi Domów i Mieszkań, jesień 2017

W miniony weekend mieliśmy przyjemność po raz pierwszy zaprezentować naszą inwestycję SAPERSKA 30 na poznańskich targach. Cieszymy się, że spotkała się ona z entuzjastycznym odbiorem Gości. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami! I przypominamy, że nasi sprzedawcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00, w naszym biurze sprzedaży znajdującym się w budynku Bazaru Poznańskiego, przy ul. Paderwewskiego 8 oraz pod nr telefonu: +48 61 851 06 57

 

Czytaj dalej
11.09.2017

Rozpoczęcie prac na placu budowy

Miło nam poinformować, że na placu budowy przy ul. Saperskiej 30 ruszyły pierwsze prace budowlane. W ubiegłych miesiącach uzyskaliśmy wszelkie niezbędne pozwolenia związane z koniecznością przełożenia ciepłociągu przebiegającego przez teren działki. Został wytyczony nowy bieg instalacji. 1 sierpnia b.r. wykonawca tej części robót przejął plac budowy i rozpoczął prace ziemne oraz zgromadził niezbędny materiał. Całość prac związanych z przełożeniem ciepłociągu potrwa do końca września. Będziemy Państwa informować na bieżąco o dalszych postępach budowy.

Czytaj dalej
02.08.2017

30 mieszkań w 30 dni

Minął dokładnie miesiąc od wejścia na rynek oferty mieszkań i lokali usługowych przy Saperskiej 30. Projekt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem naszych Klientów - zespół sprzedaży OKRE w trakcie 30 pierwszych dni podpisał dokładnie 30 umów. Wierzymy w magię liczb! Dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas obdarzają i pozdrawiamy przyszłych Mieszkańców! Widok i listę dostępnych mieszkań i lokali znajdzie Państwo w zakładce OFERTA.

Czytaj dalej
01.08.2017

Start sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu SAPERSKA 30 – drugiej poznańskiej inwestycji belgijskiej firmy OKRE Development. Zlokalizowany w południowej części Wildy, na szczycie skarpy Błonia Wildeckie projekt zakłada realizację 126 mieszkań o łącznej powierzchni 6.795 m2.

Czytaj dalej
21.07.2017
Przejdź do strony: Budowa
Przejdź do strony: Blog
Przejdź do strony: Inwestycja deweloperska Saperska
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę