Oferta
21.07.2017 / Newsy wróć

Start sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu SAPERSKA 30 – drugiej poznańskiej inwestycji belgijskiej firmy OKRE Development. Zlokalizowany w południowej części Wildy, na szczycie skarpy Błonia Wildeckie projekt zakłada realizację 126 mieszkań o łącznej powierzchni 6.795 m2.

“SAPERSKA 30 to nasza druga inwestycja w Poznaniu. Jeszcze w tym roku mamy nadzieję rozpocząć dwie kolejne. Zależy nam na tym, aby marka OKRE trwale kojarzona była z przedsięwzięciami charakteryzującymi się najwyższą jakością – tak pod względem wykonawstwa, jak i projektu architektonicznego oraz ich lokalizacji. Starannie wybieramy odpowiednie miejsca do realizacji naszych projektów i zapraszamy do współpracy uznane pracownie architektoniczne. Naszym celem jest wpisanie firmowanych przez nas inwestycji w miejski i społeczny krajobraz Poznania tak, by stanowiły dla niego wartość dodaną i uzupełniały go zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.” – mówi Małgorzata Deiksler, dyrektor poznańskiego oddziału OKRE Development.

Z okazji wejścia projektu na rynek inwestor przygotował premierową ofertę “Pakiet startowy” z atrakcyjnymi promocjami na wybrane mieszkania. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać dodatkowo z wygodnego systemu finansowania – 10/90, który pozwala na wpłatę jedynie 10% ceny w momencie podpisania umowy deweloperskiej, a pozostałych 90% dopiero przy odbiorze kluczy do nowego mieszkania.

Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę