Oferta

Newsy

Paweł Grobelny dla SAPERSKIEJ 30

Niewiele projektów deweloperskich ma tak duży procentowy udział przestrzeni wspólnych na swoim terenie, jak SAPERSKA 30.  Zastanawialiśmy się, w jaki sposób ukształtować tę przestrzeń by jak najlepiej zaspokajała potrzeby mieszkańców przez wiele lat.  Zdecydowaliśmy się zdefiniować ogród na SAPERSKIEJ 30 jako holistyczną przestrzeń rekreacji i odpoczynku. Do wspłpracy zaprosiliśmy Pawła Grobelnego, którego cenione realizacje zagospodarowania przestrzeni publicznych znajdują się w takich miastach jak Bruksela, Budapeszt, Strasburg, Szanghaj czy Paryż. Jego minimalistyczne interwencje w przestrzeń zostały docenione na wielu międzynarodowych konkursach, a jeden z jego projektów – realizacja skweru na poznańskim Chwaliszewie -  zdobył w 2018 roku główną nagrodę w kategorii „Przestrzeń Publiczna“ w ogólnopolskim konkursie „Polska Architektura XXL“. W 2019 roku także główna nagroda za najlepszą polską przestrzeń publiczną przypadła Pawłowi Grobelnemu.

Czytaj dalej
11.10.2019

Drzwi otwarte i rodzinna promocja parkingowa

W sobotę, 20 lipca, zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie na budowie i kolejną odsłonę PROMOCJI obejmującej rodzinne mieszkania i miejsca parkingowe. Tylko w w trakcie eventu, przy zakupie rodzinnego mieszkania 4 lub 5 pokojowego otrzymają Państwo dwa rodzinne miejsca parkingowe w cenie jednego.

Czytaj dalej
12.07.2019

Wyjątkowa promocja na Drzwi Otwarte

Już w najbliższą sobotę, 11 maja, zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie na budowie. Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnego - PROMOCJĘ! Tylko w w trakcie eventu, przy zakupie rodzinnego mieszkania 4 pokojowego otrzymają Państwo dwa rodzinne miejsca parkingowe w cenie jednego.
 
 
 
Czytaj dalej
07.05.2019

30 mieszkań na Saperskiej 30

Od zawsze stoimy na stanowisku, że 30 to liczba magiczna - zwiastuje wygodę, urodę i oczywiście wieczne powodzenie ;) Na ostatniej prostej zostało nam 30 mieszkań, w pełnym wachlarzu możliwości - od 2 pokoi na 39m2 do 5 pokojowego niemal 100 metrowego apartamentu z zapierającym dech widokiem na dolinę Warty. Przebierajcie i wybierajcie: https://saperska30.pl/pl/makieta - wprowadzić będziecie się mogli jeszcze tej jesieni!

Czytaj dalej
30.04.2019

Relacja z Drzwi Otwartych

Dziękujemy Panstwu za liczne i symaptyczne spacery w trakcie sobotnich Drzwi Otwartych. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na Państwa pytania i po raz pierwszy wspólnie podziwiać widoki roztaczające się z okien górnych pięter Saperskiej 30. Wielkimi krokami zbliżamy się do końca budowy. Zostało nam około 30  mieszkań - wygodnych, ustawnych i zróżnicowanych pod kątem metraży. Wśród nich nasze ukochane - niemal stumetrowe A5M3 z przepięknym widokiem na dolinę Warty...

Czytaj dalej
15.04.2019

Drzwi Otwarte na budowie

13 kwietnia 2019 w godzinach od 11. do 15. zapraszamy Państwa do obejrzenia budowy Saperskiej 30 i spotkania się w naszym tymczasowym biurze sprzedaży. Nasi przedstawiciele, przy dobrej kawie odpowiedzą na Państwa pytania oraz zaproszę na spacer po udostępnionych mieszkaniach. Najmłodszymi zajmie się w tym czasie doświadczona opiekunka. Prosimy pamiętać o włożeniu wygodnego obuwia na płaskim obcasie.

Czytaj dalej
01.04.2019

Dzień Rodzinny na budowie

Dzień Rodzinny dla Małych Budowniczych za nami! Dziękujemy Wszystkim Gościom i naszemu ganeralnemu wykonawcy - firmie Aldesa - za minione sobotnie popołudnie. Okazało się, że mieszkania wybiera się łatwiej w towarzystwie lodów, że dzieci dokładnie wiedzą jak zbudować swój dom, że na Saperskiej latawce latają wysoko, a kwiaty można zbierać też na budowie. Było miło, rodzinnie, tłumnie i chyba aż nadto słonecznie. Mamy nadzieję, że nasze parkingowe promocje przypadły Wam do gustu. Teraz wszystkim Wam życzymy trochę deszczu i zapraszamy do naszego wygodnego, zadaszonego biura sprzedaży przy Paderewskiego 8. Zabawki też się znajdą

Czytaj dalej
09.06.2018

Dzień Rodzinny i Wyjątkowe Promocje

Lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną?
Nie masz jeszcze planów na weekend?
A może szukasz nowego mieszkania?

Każdy z tych powodów jest dobry, by odwiedzić budowę SAPERSKIEJ 30!

Czytaj dalej
12.06.2018

Targi Domów i Mieszkań, jesień 2017

W miniony weekend mieliśmy przyjemność po raz pierwszy zaprezentować naszą inwestycję SAPERSKA 30 na poznańskich targach. Cieszymy się, że spotkała się ona z entuzjastycznym odbiorem Gości. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami! I przypominamy, że nasi sprzedawcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00, w naszym biurze sprzedaży znajdującym się w budynku Bazaru Poznańskiego, przy ul. Paderwewskiego 8 oraz pod nr telefonu: +48 61 851 06 57

 

Czytaj dalej
11.09.2017

Rozpoczęcie prac na placu budowy

Miło nam poinformować, że na placu budowy przy ul. Saperskiej 30 ruszyły pierwsze prace budowlane. W ubiegłych miesiącach uzyskaliśmy wszelkie niezbędne pozwolenia związane z koniecznością przełożenia ciepłociągu przebiegającego przez teren działki. Został wytyczony nowy bieg instalacji. 1 sierpnia b.r. wykonawca tej części robót przejął plac budowy i rozpoczął prace ziemne oraz zgromadził niezbędny materiał. Całość prac związanych z przełożeniem ciepłociągu potrwa do końca września. Będziemy Państwa informować na bieżąco o dalszych postępach budowy.

Czytaj dalej
02.08.2017

30 mieszkań w 30 dni

Minął dokładnie miesiąc od wejścia na rynek oferty mieszkań i lokali usługowych przy Saperskiej 30. Projekt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem naszych Klientów - zespół sprzedaży OKRE w trakcie 30 pierwszych dni podpisał dokładnie 30 umów. Wierzymy w magię liczb! Dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas obdarzają i pozdrawiamy przyszłych Mieszkańców! Widok i listę dostępnych mieszkań i lokali znajdzie Państwo w zakładce OFERTA.

Czytaj dalej
01.08.2017

Start sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu SAPERSKA 30 – drugiej poznańskiej inwestycji belgijskiej firmy OKRE Development. Zlokalizowany w południowej części Wildy, na szczycie skarpy Błonia Wildeckie projekt zakłada realizację 126 mieszkań o łącznej powierzchni 6.795 m2.

Czytaj dalej
21.07.2017
Przejdź do strony: Budowa
Przejdź do strony: Blog
Przejdź do strony: Inwestycja deweloperska Saperska
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę