Oferta

Newsy

Nagroda Prezydenta Poznania dla Saperskiej 30 i Rynku Wildeckiego 3

Mamy przyjemność poinformować, że w minioną sobotę OKRE Development odebrało nagrodę prezydenta miasta Poznania w dziedzinie budownictwa „Architectus Civitatis Nostrae 2022” -  ”Budowniczy naszego miasta” - łącznie za inwestycje Saperska 30 i Rynek Wildecki 3.

Inwestycję na Rynku Wildeckim doceniono za ścisłą współpracę z Miejskim Konserwatorem Zabytków, którego udało się przekonać do odważnej skontrastowanej kolorystyki elewacji i niebanalnej, dynamicznej formy. Kapituła doceniła też jakość projektu - autorstwa pracowni Ultra Architects - a także wykonania, które w jej opinii podniosły rangę miejsca. W przypadku Saperskiej 30, projektu autorstwa Front Architects, doceniono ograniczenie liczby mieszkań, co istotnie zwiększyło komfort zamieszkania. Uznanie Kapituły zyskało również unikalne zagospodarowanie terenu zielonego według koncepcji Pawła Grobelnego.

Czytaj dalej
24.09.2022

Najlepiej zaprojektowana przestrzeń publiczna w Polsce

“Wspólny dziedziniec” zaprojektowany dla Saperskiej 30 przez Pawła Grobelnego zdobył nagrodę w konkursie Polska Architektura XXL. Zrealizowany projekt to najlepiej zaprojektowana przestrzeń publiczna w Polsce!

Przy projektowaniu terenów wspólnych na SAPERSKIEJ 30 myślałem o różnych użytkownikach, którzy mogą się tutaj spotkać. To przestrzeń atrakcyjna zarówno dla osób młodych z dziećmi, dla samych dzieci w różnym wieku jak i dla osób starszych. Poszczególne meble i zabawki zostały zatopione w wysokich trawach, tak aby stworzyć intymne strefy Różnego rodzaju ławki, platformy, stoliki umożliwiają spędzanie czasu w większych i mniejszych grupach. Bardzo ważne było stworzenie na tyle atrakcyjnej przestrzeni wspólnej, aby mieszkańcy potrafili się z nią identyfikować. Tak, aby ta przestrzeń dawała im oddech i zachęcała ich do wyjścia, kiedy będą ją obserwować ze swoich balkonów i okien – tłumaczy Paweł Grobelny.

 

Czytaj dalej
01.07.2022

Paweł Grobelny dla SAPERSKIEJ 30

Niewiele projektów deweloperskich ma tak duży procentowy udział przestrzeni wspólnych na swoim terenie, jak SAPERSKA 30.  Zastanawialiśmy się, w jaki sposób ukształtować tę przestrzeń by jak najlepiej zaspokajała potrzeby mieszkańców przez wiele lat.  Zdecydowaliśmy się zdefiniować ogród na SAPERSKIEJ 30 jako holistyczną przestrzeń rekreacji i odpoczynku. Do wspłpracy zaprosiliśmy Pawła Grobelnego, którego cenione realizacje zagospodarowania przestrzeni publicznych znajdują się w takich miastach jak Bruksela, Budapeszt, Strasburg, Szanghaj czy Paryż. Jego minimalistyczne interwencje w przestrzeń zostały docenione na wielu międzynarodowych konkursach, a jeden z jego projektów – realizacja skweru na poznańskim Chwaliszewie -  zdobył w 2018 roku główną nagrodę w kategorii „Przestrzeń Publiczna“ w ogólnopolskim konkursie „Polska Architektura XXL“. W 2019 roku także główna nagroda za najlepszą polską przestrzeń publiczną przypadła Pawłowi Grobelnemu.

Czytaj dalej
11.10.2019

Drzwi otwarte i rodzinna promocja parkingowa

W sobotę, 20 lipca, zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie na budowie i kolejną odsłonę PROMOCJI obejmującej rodzinne mieszkania i miejsca parkingowe. Tylko w w trakcie eventu, przy zakupie rodzinnego mieszkania 4 lub 5 pokojowego otrzymają Państwo dwa rodzinne miejsca parkingowe w cenie jednego.

Czytaj dalej
12.07.2019

Wyjątkowa promocja na Drzwi Otwarte

Już w najbliższą sobotę, 11 maja, zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie na budowie. Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnego - PROMOCJĘ! Tylko w w trakcie eventu, przy zakupie rodzinnego mieszkania 4 pokojowego otrzymają Państwo dwa rodzinne miejsca parkingowe w cenie jednego.
 
 
 
Czytaj dalej
07.05.2019

30 mieszkań na Saperskiej 30

Od zawsze stoimy na stanowisku, że 30 to liczba magiczna - zwiastuje wygodę, urodę i oczywiście wieczne powodzenie ;) Na ostatniej prostej zostało nam 30 mieszkań, w pełnym wachlarzu możliwości - od 2 pokoi na 39m2 do 5 pokojowego niemal 100 metrowego apartamentu z zapierającym dech widokiem na dolinę Warty. Przebierajcie i wybierajcie: https://saperska30.pl/pl/makieta - wprowadzić będziecie się mogli jeszcze tej jesieni!

Czytaj dalej
30.04.2019

Relacja z Drzwi Otwartych

Dziękujemy Panstwu za liczne i symaptyczne spacery w trakcie sobotnich Drzwi Otwartych. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na Państwa pytania i po raz pierwszy wspólnie podziwiać widoki roztaczające się z okien górnych pięter Saperskiej 30. Wielkimi krokami zbliżamy się do końca budowy. Zostało nam około 30  mieszkań - wygodnych, ustawnych i zróżnicowanych pod kątem metraży. Wśród nich nasze ukochane - niemal stumetrowe A5M3 z przepięknym widokiem na dolinę Warty...

Czytaj dalej
15.04.2019

Drzwi Otwarte na budowie

13 kwietnia 2019 w godzinach od 11. do 15. zapraszamy Państwa do obejrzenia budowy Saperskiej 30 i spotkania się w naszym tymczasowym biurze sprzedaży. Nasi przedstawiciele, przy dobrej kawie odpowiedzą na Państwa pytania oraz zaproszę na spacer po udostępnionych mieszkaniach. Najmłodszymi zajmie się w tym czasie doświadczona opiekunka. Prosimy pamiętać o włożeniu wygodnego obuwia na płaskim obcasie.

Czytaj dalej
01.04.2019

Dzień Rodzinny na budowie

Dzień Rodzinny dla Małych Budowniczych za nami! Dziękujemy Wszystkim Gościom i naszemu ganeralnemu wykonawcy - firmie Aldesa - za minione sobotnie popołudnie. Okazało się, że mieszkania wybiera się łatwiej w towarzystwie lodów, że dzieci dokładnie wiedzą jak zbudować swój dom, że na Saperskiej latawce latają wysoko, a kwiaty można zbierać też na budowie. Było miło, rodzinnie, tłumnie i chyba aż nadto słonecznie. Mamy nadzieję, że nasze parkingowe promocje przypadły Wam do gustu. Teraz wszystkim Wam życzymy trochę deszczu i zapraszamy do naszego wygodnego, zadaszonego biura sprzedaży przy Paderewskiego 8. Zabawki też się znajdą

Czytaj dalej
09.06.2018

Dzień Rodzinny i Wyjątkowe Promocje

Lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną?
Nie masz jeszcze planów na weekend?
A może szukasz nowego mieszkania?

Każdy z tych powodów jest dobry, by odwiedzić budowę SAPERSKIEJ 30!

Czytaj dalej
12.06.2018

Targi Domów i Mieszkań, jesień 2017

W miniony weekend mieliśmy przyjemność po raz pierwszy zaprezentować naszą inwestycję SAPERSKA 30 na poznańskich targach. Cieszymy się, że spotkała się ona z entuzjastycznym odbiorem Gości. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami! I przypominamy, że nasi sprzedawcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00, w naszym biurze sprzedaży znajdującym się w budynku Bazaru Poznańskiego, przy ul. Paderwewskiego 8 oraz pod nr telefonu: +48 61 851 06 57

 

Czytaj dalej
11.09.2017

Rozpoczęcie prac na placu budowy

Miło nam poinformować, że na placu budowy przy ul. Saperskiej 30 ruszyły pierwsze prace budowlane. W ubiegłych miesiącach uzyskaliśmy wszelkie niezbędne pozwolenia związane z koniecznością przełożenia ciepłociągu przebiegającego przez teren działki. Został wytyczony nowy bieg instalacji. 1 sierpnia b.r. wykonawca tej części robót przejął plac budowy i rozpoczął prace ziemne oraz zgromadził niezbędny materiał. Całość prac związanych z przełożeniem ciepłociągu potrwa do końca września. Będziemy Państwa informować na bieżąco o dalszych postępach budowy.

Czytaj dalej
02.08.2017

30 mieszkań w 30 dni

Minął dokładnie miesiąc od wejścia na rynek oferty mieszkań i lokali usługowych przy Saperskiej 30. Projekt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem naszych Klientów - zespół sprzedaży OKRE w trakcie 30 pierwszych dni podpisał dokładnie 30 umów. Wierzymy w magię liczb! Dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas obdarzają i pozdrawiamy przyszłych Mieszkańców! Widok i listę dostępnych mieszkań i lokali znajdzie Państwo w zakładce OFERTA.

Czytaj dalej
01.08.2017

Start sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu SAPERSKA 30 – drugiej poznańskiej inwestycji belgijskiej firmy OKRE Development. Zlokalizowany w południowej części Wildy, na szczycie skarpy Błonia Wildeckie projekt zakłada realizację 126 mieszkań o łącznej powierzchni 6.795 m2.

Czytaj dalej
21.07.2017
Przejdź do strony: Inwestycja deweloperska Saperska
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę