Oferta

Nagroda Prezydenta Poznania dla Saperskiej 30 i Rynku Wildeckiego 3

Mamy przyjemność poinformować, że w minioną sobotę OKRE Development odebrało nagrodę prezydenta miasta Poznania w dziedzinie budownictwa „Architectus Civitatis Nostrae 2022” -  ”Budowniczy naszego miasta” - łącznie za inwestycje Saperska 30 i Rynek Wildecki 3.

Inwestycję na Rynku Wildeckim doceniono za ścisłą współpracę z Miejskim Konserwatorem Zabytków, którego udało się przekonać do odważnej skontrastowanej kolorystyki elewacji i niebanalnej, dynamicznej formy. Kapituła doceniła też jakość projektu - autorstwa pracowni Ultra Architects - a także wykonania, które w jej opinii podniosły rangę miejsca. W przypadku Saperskiej 30, projektu autorstwa Front Architects, doceniono ograniczenie liczby mieszkań, co istotnie zwiększyło komfort zamieszkania. Uznanie Kapituły zyskało również unikalne zagospodarowanie terenu zielonego według koncepcji Pawła Grobelnego.

Ten tekst stworzyliśy po to, żebyś mógł nas łatwiej znaleźć w internecie. Nie musisz go czytać.

Wyobraź sobie swoje nowe mieszkanie w Poznaniu: przestronny lokal w nowym budownictwie, usytuowany w kameralnej dzielnicy miasta, w otoczeniu terenów zielonych i z dobrym dojazdem do centrum. Idealnie, gdyby oferta dotyczyła rynku pierwotnego, przyciągała korzystną ceną i zapewniała możliwość współpracy z zaufanym deweloperem. Jeśli tak właśnie wygląda opis Twojego idealnego M, mamy dla Ciebie interesującą propozycję na sprzedaż. A może Wilda? To właśnie tutaj, w poznańskiej dzielnicy “z duszą”, powstaje obecnie wiele nowych przedsięwzięć budowlanych, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Jest wśród nich osiedle Saperska 30, czyli 2 kameralne budynki deweloperskie, zawierające łącznie 126 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Optymalne połączenie komfortu i funkcjonalności, coś w sam raz dla Poznaniaków: tak można najkrócej, a jednocześnie najtrafniej opisać nowo powstające osiedle na Wildzie. Jednym z najważniejszych udogodnień tego miejsca jest spokojna lokalizacja, znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Na co możesz liczyć jako przyszły mieszkaniec osiedla Saperska30? Oto kilka udogodnień: widok z okna na malowniczą dolinę Warty, z najwyższych kondygnacji, taras/balkon do każdego mieszkania, zielony dziedziniec, przestrzeń piknikowa i plac zabaw na osiedlu, podziemny parking, własny ogródek, w przypadku mieszkań na parterze. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie mieszkaniowej możesz stać się właścicielem wyjątkowej przestrzeni mieszkalnej, która łączy w sobie funkcjonalizm, komfort i harmonię.

CONCEPT: RE-VIEWCODE: ECREO
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę